32 Oz Zep Commercial Advanced Oxy Carpet And Upholstery Stain Remover - Chlorine Bleach-Free Formula - Specially Designed To Remove Organic Stains Without Scrubbing Or Blotting - Removes Stains And Odors On Most Carpets And Fabrics - Priced Each
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 47131805 |
| Manufacturer Part Number | 531224 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | Yes |
| Country of Origin | USA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 4.44 in |
| Height | 11.08 in |
| Weight | 2.31 lb |
| Width | 3.05 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | ZEP |
| UPC Code | 021709015997 |
| TAABAA | Yes |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | Yes |
| UL Listed | No |